Zyrtare: Policia identifikon trupin e gjetur në aeroplan, është Emiliano Sala

1:19 pm 08.02.19

Policia kishte gjetur një trup në aeroplanin e zhdukur ku po e barte, futbollistin argjentinas, Emiliano Sala.  Pak momente më parë është publikuar lajmi që trupi i vdekur është identifikuar dhe ai është trupi i futbollistit Sala, transmeton Indeksonline.  Ka javë që po kërkohet futbollisti i cili u zhduk me aeroplan deri sa po shkonte në ekipin anglez, Cardiff për t’u transferuar./Indeksonline/

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM