Ylli i reality-shout serb thotë se punon si prostitutë, tregon detajet

1:30 pm 30.01.17

maca1

 

Ylli i reality shout televiziv Couples, serbja 24 vjeçare Senada Nurkic, e njohur me emrin Maca Diskrecija, ka zbuluar një gjë interesante nga jeta e saj, duke e bërë publike se punon si prostitutë gjatë kohës së lirë.

“Prostitucioni është një punë, sikurse çdo punë tjetër. Nuk shoh diçka gabim në këtë.” ka thënë Nurkic, transmeton DailyStar.

“Anëtarët e familjes sime, përfshirë nënën time Enesa, më mbështesin në vendimin tim për të punuar si prostitutë.” ka treguar ajo më tutje.

“Më duhet të shes trupin tim për të mbijetuar, dhe t’i ndihmoj ata me para. Nuk shoh diçka gabim në këtë.”

Prostitucioni është ilegal në Serbi, shkruan DailyStar, por bukuroshja brunet insiston se nuk e frikëson asgjë pasi që ka një të dashur politikan.

“Kam një të dashur që është politikan dhe nuk do të lejonte të më arrestojnë.”

Maca ka thënë se zgjedh shumë se me kë të bëjë seks, duke thënë se vetëm meshkujt e bukur dhe jo të famshëm mund të paguajnë për shërbimet e saja.

“Përdorem kryesisht nga biznesmenët. Kur gratë nuk i kanë në shtëpi. Unë shkoj në ndenjat e tyre, bëjë seks me ta në banesë, dhe nganjëherë ata vijnë tek unë.”

DailyStar shkruan se, sipas raportimeve, ajo kërkon rreth 500 eruo për seks me një mashkull, derisa 1,000 euro për seks në grup.

 

maca2

mca3

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM