Will Smith tregon si ka qarë në tualetin e një restoranti: Kuptova se u martova me gruan e gabuar

5:32 pm 26.10.18

Martesa e parë e aktorit të njohur, Will Smith ishte me aktoren Sheree Zampino në vitin 1992.

Aktori tashmë 50 vjeçar ka zbuluar një “sekret” të jetës së tij duke thënë se kam qarë pa kontroll në tualetin e një restoranti pasi që kuptova se jam martuar me gruan e gabuar.

“Ishte njëri nga momentet më bizare që kanë përjetuar ndonjëherë. Ne ishim te “The Palm” dhe më kujtohet se jam zgjuar nga darka kur kisha një ndjesi që nuk isha me personin që doja të isha” tha ai.

Duke vazhduar të rrëfej se ka shkuar në tualet dhe fillova të qaj me lot.

“U ula dhe fillova të qaj pa kontroll dhe ndonjëherë edhe qesha. E dija që Jada ishte gruaja që duhej të isha me të por unë kurrë nuk do të divorcohesha” shpjegon ai.

Ndryshe, Smith sot është i martuar me vet gruan që kishte ëndërruar, Jada Pinkett Smith me të cilën ka edhe dy fëmijë./Indeksonline/

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM