Will Smith po i rikthehet muzikës (video)

6:47 pm 24.05.18

 

Aktori Will Smith ka shpërndarë një video ku tregon se si është duke punuar në studio dhe paralajmëron rikthimin në muzikë pas 13 vite kur ishte hera e fundit që nxorri album.

Në kilp, Smith flet për filmat e tij, për Obamën, repovat për Fresh Prince dhe për Rihannan.

 

 

Së fundmi është raportuar se Smith është bërë bashkë me Diplon, Nicky Jam dhe kosovaren Era Istrefi për të kënduar këngën e Kampionatit Botëror në futboll.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM