Wiley – ‘I Call The Shots’ (feat. JME)

1:09 pm 03.11.17

 

Reperi britanik Wiley ka paralajmëruar lëshimin e albumit të ri duke shpërndarë një këngë të re.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën ‘I Call The Shots’ ku përfshihet edhe JME.

Albumi i ri nga Wiley quhet Godfather II dhe vjen pas albumit Godfather që nxorri gjatë muajit janar.

Albumi i ri do të dal më 16 shkurt të vitit 2018.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM