Whethan & Dua Lipa – ‘High’

4:16 pm 11.02.18

 

Dua Lipa ka shpërndarë këngën ‘High’, këngë të cilën ajo e ka krijuar për filmin Fifty Shades Freed.

Përpos Lipas, në muzikën e filmit janë të përfshirë edhe Jessie J, Liam Payne, Rita Ora dhe Julia Michaels.

Për këngën ‘High’, Lipa bashkëpunoi me producentin nga Chicago, Whethan. Ky i fundit në të kaluarën ka bashkëpunuar me Skrillex dhe Kiiara, derisa u ka bërë remix edhe këngëve nga Lorde e Bastille.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM