West Ham largon trajnerin Slaven Bilic

3:10 pm 06.11.17

 

Slaven Bilic është shkarkuar nga detyra e trajnerit të skudrës angleze West Ham.

Pas humbjes 1-4 kundër Liverpoolit të shtunën, dhe pas rezultateve të dobëta që e kanë vendosur në pjesën e fundit të tabelës, drejtuesit e skuadrës londineze e kanë parë të arsyeshme të ndrrojnë trajnerin “për të vazhduar para pozitivisht në linjë me ambiciet.”

Mediat në Britani raportojnë se ish trajneri i Manchester United dhe Evertonit, David Moyes, përmendet si një nga emrat e mundshëm për të marrë drejtimin e West Ham-it.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM