Vogëlushja pret momentin e kërcimit te kënga ‘Uptown Funk’  (video)

12:51 pm 17.05.17

Ethan Than ka postuar videon e mbesës që dëgjon këngën “Uptown Funk” të Mark Ronson dhe Bruno Mars.

Maddie tund kokën sipas ritmit, ashtu siç do të bënte çdo fëmijë në moshën e saj, por kjo vogëlushe pa dyshim që është një muzikante.

Ajo pret kulmin e këngës, ku dhe nis të kërcejë në mënyrë perfekte. Video është hedhur të shtunën në YouTube dhe është parë më shumë se 3 milionë herë.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM