Veprim i çuditshëm i Victoria Beckham, shkon me taka në plazh

3:37 pm 29.10.18

Ajo konsiderohet si ikonë e modës e cila ka ndërtuar një perandori me linjën e saj të veshjeve.

Victoria Beckham ka habitur me veprimin e fundit, ajo ka kaluar vikendin me fëmijët e saj në plazh.

Por, ajo që morri vëmendjen ishin takat e larta që ikona e modës kishte veshur, shkruan Indeksonline.

Me një veshje jo të zakonshme për plazh dhe taka të larta me ngjyrë kuqe, Victoria ka dëshmuar që është vazhdimisht në kërkim të trentëve të reja./Indeksonline/

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM