Vdes basisti i grupit Jericho, Suad Jamini

9:03 pm 14.06.18

 

Basisti i rok grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë sot.

Lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij, transmeton Gazeta Express.

Mësohet se Jamini ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Tash për tash nuk janë dhënë më shumë detaje për shkaqet e vdekjes së rok-baskitaristit. Ai ka lënë pas gruan dhe dy fëmijë.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM