Vdes aktorja e ‘CSI’ Lisa Sheridan

1:57 pm 28.02.19

 


Lisa Sheridan, aktorja e njohur e serialeve ‘CSI’ dhe ‘Invasion’ është gjendur e vdekur në apartamentin e saj në New Orleans. Familja e saj beson që kjo nuk ishte një vetëvrasje e janë duke pritur prej mjekëve ligjor arsyet e vdekjes.

“Jam e tronditur nga kjo ngjarje.Unë sapo kisha folur me të dhe gjithçka dukej në rregull, ajo dukej e lumtur dhe në një disponim të mirë.Të gjithë që e njihnin e donin shumë dhe e respektonin.Lamtumirë engjëll..Do të më mungosh shumë.Le të lutemi të gjithë për familjen e saj.”- shkruajti një mike e saj.

Sheridan luajti në shumë filma dhe seriale të ndryshme si: ‘CSI franchise’,’Without A Trace’, ‘Freaky Links and Legacy’, etj.

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM