U2 sollën dy këngët e reja në ‘Saturday Night Live’ (video)

7:24 pm 03.12.17

 

Grupi irlandez luajti këngët ‘American Soul’ dhe ‘Get Out Of Your Own Way’ të cilat janë pjesë e albumit të ri Songs of Experience.

U2 ishin mysafirë muzikorë në emisionin Saturday Night Live i cili mbrëmjen e së shtunës pati si moderatore mysafire aktoren Saoirse Ronan.

Fillimi i këngës ‘American Soul’ u bë me fjalët e inçizuara të reperit Kendrick Lamar.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM