U2 paralajmërojnë këngën e re që do të dal sot  (video)

8:33 am 30.08.17

 

U2 kanë paralajmëruar se kënga e re ‘The Blackout’ do të dal gjatë ditës së sotme, 30 gusht.

Përmes një postimi dje në Twitter, bendi irlandez ndau vetëm disa sekonda nga videospoti i këngës së re.  (kliko më poshtë për të parë videon)

 

 

Bendi gjithashtu ka konfirmuar se më 6 shtator do të paralajmërojnë daljen e albumit Songs of Experience dhe se atë ditë do të nxjerrin edhe një singël të ri të quajtur ‘You’re the Best Thing About Me’.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM