Travis Scott publikon videon për këngën ‘Can’t Say’

3:42 pm 07.02.19

Projekti i ri i Travis Scott titullohet ‘Can’t Say’ dhe është bashkëpunim me Don Toliver. Regjia e Nathalie Canguilhem dhe në produksion të Saint Laurent, Travis Scott shfaqet tejet kreativ falë Anthony Vaccarellos. ‘Can’t Say’ është projekti i fundit nga albumi që theu rekorde i Travis Scott, ‘Astroworld’.
Image result for travis scott can't say

Reperi nga Houstoni pritet që të performojë edhe në Grammy të dielën, ku ai është i nominuar për tri çmime përfshirë Albumin më të mirë Rap, Këngën më të mirë Rap dhe Performancën mëtë mirë Rap. Ai aktulisht është në pjesën e dytë të turneut “Astroworld: Wish you Were Here’ që vazhdon përgjatë Amerikës së Veriut deri në maj.

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM