Tom Hardy konfirmon se do të kthehet për vazhdimin e Venom 2shit pasi filmi i parë fitoi 85milionë dollarë

7:26 pm 08.01.19

He's coming back! Venom 2 has been confirmed, with Tom Hardy set to reprise his role as the symbiotic anti-hero, reports Variety

Është konfirmuar se Tom Hardy do të vazhdojë rolin e tij në pjesën e dytë të filmit Venom, raporton Variety. Pavarësisht kritikave të përziera, filmi Marvel fitoi 855 milionë dollarë në mbarë botën dhe Tom pati shumë lavdërime për performancën e tij si Eddie Brock.

Ky lajm vjen pasi Sony ka lënë një datë lëshimi në tetor 2020 për një projekt të paidentifikuar, i cili i bëri fansat kurreshtar për të ditur nëse kjo datë është për pjesën e dytë të filmit Venom.
Javë më parë, skenaristi Jeff Pinkner la të kuptohet se një vazhdim i filmit ishte në punime e sipër dhe për një intervistë ai tha: “Unë nuk mund të them asgjë tjetër përveç se filmi po ndodh.-raporton UrbanFm
Big hit: Venom was produced on a relatively modest $100 million budget, with Forbes projecting its worldwide take will be roughly $855 million

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM