The Killers këndojnë ‘Wonderwall’ të Oasis (video)

11:43 am 20.03.18

 

Liam Gallagher u detyrua të anuloj paraqitjen e tij në festivalin Lollapalooza në Kili, për shkak të një infeksioni në krahëror.

Por, gjatë natës kur Liam do të duhej të ngjitej në skenë, në program ishte edhe bendi amerikan The Killers.

Kështu, frontmeni Brandon Flowers i zbaviti fansat e Liam duke performuar këngën ‘Wonderwall’ të bendit Oasis, që dikur i bënte bashkë vëllezërit Liam dhe Noel Gallagher.

“Para se të këdoj këtë këngë dua të them se Liam Gallagher është mbreti im, është një nga mbretërit e mi.” tha frontmeni i The Killers.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM