Thaçi takim në restaurant me Haradinajn

12:24 pm 13.07.17

 

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka vendosur që të zhvilloj një takim sot me kandidatin për kryeministër të koalicionit PAN, Ramush Haradinajn.

Siç raporton televizioni KTV, ata janë takuar në një restaurant në kryeqytet, ku pjesmarrës janë edhe nënkryetari i AAK-së, Daut Haradinaj dhe ish-ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapsinor, Dardan Gashi.

Presidenti i vendit ende nuk ka thirrur seancën konstituive të Kuvendit, derisa nuk dihet nëse do të takoj edhe zyrtarët e partive tjera.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM