Suspect ft. Skepta & Jesse James Solomon – ‘One Way’

3:55 pm 13.03.18

 

Suspect dhe Skepta kanë lëshuar videospot për bashkëpunimin e tyre në këngën ‘One Way’.

Në klip, Suspect shfaqet duke vozitur gjatë orëve të natës para se të përballet me policinë dhe me bashkëpunëtorët e tij, reperët Skepta dhe Jesse James Solomon.

Kënga ‘One Way’ është pjesë e albumit debutues të Suspect i cili del më vonë gjatë vitit.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM