Sufjan Stevens – ‘Mystery of Love’

4:31 pm 05.01.18

 

Sufjan Stevens ka lëshuar videospot për këngën ‘Mystery of Love’, këngë kjo e cila është shkruar për filmin Call Me By Your Name të Luca Guadagninos.

Në video paraqiten aktorët Armie Hammer dhe Timothee Chalamet dhe përbëhet nga pamje të realizuara në Itali, pamje të cilat janë nga skenat e filmit.

‘Mystery of Love’ është vetëm një nga këngët që Stevens ka krijuar për filmin Call Me By Your Name. Kjo këngë është bërë pjesë e nominimeve për Këngën më të Mirë Origjinale për çmimin Oskar.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM