Sot vazhdon seanca konstituive e Kuvendit

4:05 am 07.09.17

 

Kryesuesi i Kuvendit të Kosovës, Adem Mikullovci ka konfirmuar se nesër në ora 11:00 do të vazhdojë seanca konstituive e Kuvendit të Kosovës.

Thirrja e seancës është bërë pas kërkesës së PAN-it dhe AKR-së, të cilët pas një takimi maratonik që kanë mbajtur sot nga mëngjesi deri në orët e mbrëmjes me Listën Serbe, kanë kërkuar vazhdimin e seancës për nesër, transmeton Kosovapress.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM