Sot shpallen nominimet për Çmimet Oscars, ndiqeni në ‘livestream’

6:25 am 23.01.18

 

Të gjitha nominimet për 2018 Academy Awards do të tregohen sot, derisa ceremonia e ndarjes së çmimeve mbahet më 4 mars.

Nominimet do të mund të shikohen direkt përmes ‘livestream’, përmes videos më poshtë. Shpallja e tyre do të bëhet nga ora 8:22 e mëngjesit të sotëm sipas orës lokale në Los Angeles (17:22 ora jonë).

 

 

Publikimi i nominimeve do të udhëhiqet nga Tiffant Haddish dhe Andy Serkis.

Ceremonia e 90-të e çmimeve Oscars do të mbahet më 4 mars.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM