Sot seanca konstituive e Kuvendit?

4:01 am 06.09.17

 

Vazhdimi i seancës konstituive pritet të mbahet nesër, kjo pasi që tashmë koalicionin i përberë nga Partia Demokratike e Kosovës, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Nisma për Kosovën dhe Aleanca Kosova e Re ka arritur të sigurojë numrat.

Burime të gazetës Zëri brenda Kuvendit të Kosovës bëjnë të ditur se seanca në të cilën pritet të zgjidhet kryetari i Kuvendit do të mbahet nesër.

Ndërsa nesër paradite edhe zyrtarisht do të njoftohen deputetët, bënë të ditur ky burim për gazetën.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM