Slaves – ‘Cut And Run’

8:08 pm 12.06.18

 

Punk bendi anglez Slaves kanë realizuar videospot për singlin ‘Cut And Run’.

Kënga është pjesë e albumit të tretë .

Në klipin e këngës paraqiten kitaristi Laurie Vincent dhe këngëtari Isaac Holman të veshur në shorce derisa performojnë një koreografi rutinë para kamerës.

 

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM