Sia u kundërpërgjigjet paparacëve. Poston vet fotot e saja nudo (foto)

11:02 am 07.11.17

 

Këngëtarja australiane, Sia, ka vendosur që në një mënyrë jo të zakonshme t’u bëjë ballë kërcënimeve nga një kompani e paparacëve.

Pasi ka kuptuar se disa fotografi të saja nudo janë duke u ofruar për shitje, këngëtarja ka vendosur që t’u ofroj vet fansave këto fotografi pa asnjë çmim.

Ajo ka postuar një prej fotove të saja nudo në Twitter dhe më pas ka shkruar se kush do t’i shoh edhe të tjera foto vetëm duhet t’i kërkojnë nga ajo dhe do t’i dërgohen.

 

 

Ky verpim i këngëtares ka nxitur komentet e fansave të cilët e kanë përshëndetur këngëtaren dhe e kanë çmuar vgeprimin e saj.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM