Shqipëri, grabitësit e bankës fshehin paratë në tenxhere (foto)

10:41 am 15.02.17

Policia shqiptare ka vazhduar aksionin për kapjen e personave në kërkim si të dyshuar për grabitjen e një banke të nivelit të dytë, gjatë javës së kaluar, në Qafën e Kasharit.

Operacioni ‘Patriot’ është shtrirë në Tiranë, Fushë Krujë, Krujë, Tepelenë dhe Vlorë.

Gazeta Panorama transmeton se si në Vlorë janë gjetur tenxhere të mbushura, të groposura, me kartëmonesha Euro, Paund dhe Dollarë.

Kontrolle janë bërë edhe në disa banesa, hotele dhe lokale në Prezë, Frakë dhe Lushnje.

 

pol1

pol2

pol3

pol4

pol5

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM