Selena Gomez dhe The Weeknd po shijojnë romancën e tyre (foto)

8:04 am 29.03.17

Selena Gomez dhe The Weeknd po shijojnë çdo moment të lidhjes së tyre.

Aktorja 24 vjeçare dhe i dashuri i saj 27 vjeçar dukeshin në qejf derisa po largohesin nga klubi Boris Jazz gjatë mbrëmjes së martë në Buenos Aires të Argjentinës.

Më herët gjatë asaj dite, Selena dhe The Weeknd janë parë duke shëtitur nëpër rrugët e qytetit, derisa po i mbanin duart njëri-tjetrit dhe po bënin ‘selfie’.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM