Sejdiu jep dorëheqje nga pozitat drejtuese në Vetëvendosje

3:10 pm 04.01.18

 

Dardan Sejdiu ka dhënë dorëheqje nga posti i nënkryetarit të parë në Lëvizjen Vetëvendosje, nga Kryesia dhe Këshilli i Përgjithshëm i saj.

Lajmi është konfrimuar nga KTV, derisa është bërë me dije se Sejdiu do të vazhdoj të mbetet deputet dhe anëtar i Vetëvendosjes, transmeton Koha.net.

Së fundmi në Vetëvendosje dhanë dorëheqje edhe kryetari i deritanishëm Visar Ymeri dhe deputetja Aida Dërguti.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM