Rita, Dua dhe të famshmit e tjerë me foto nga java që po lëmë pas

9:59 am 21.01.17

Rita Ora feston duke shënuar në gjoks arritjen e 11 milionë përcjellësve në Instagram.

r1

 

Kim Kardashian gjeti kohë që të shoqërohet me fëmijë gjatë një organizimi bamirës.

r2

 

Ariana Grande në gatishmëri para fillimit të turneut të saj Dangerous Woman.

r3

 

Holly Hagan tregon cka posedon.

r4

 

Martin Garrix dhe Dua Lipa tregojnë titullin (e një kënge), ‘Scared To Be Lonely’.

r5

 

Kendall Jenner duket për mrekulli derisa është në xhirimet e filmit Ocean’s Eight.

r6

 

Duket në formë! Nicole Scherzinger pas zbritjes në aeroporitn e Los Angeles.

r7

 

Zayn Malik u kap nga fotografët derisa ishte me shokët, në 6 të mëngjesit.

r8

 

Katy Perry debuton stilin e ri të flokëve.

r9

 

Kylie Jenner dhe Tyga qëndruan deri vonë natën… me The Weeknd.

r11

 

Gigi Hadid fsheh gishtërinjtë e dorës, dhe ndoshta unazën, pas thashethemeve se Zayn i ka propozuar.

r12

 

Kendall Jenner dhe A$AP Rocky në shoping dhe duken të lumtur.

r13

 

Jennifer Lopez doli për darkë me Drake para se të shkonte në People’s Choice Awards.

r14

 

Kim Kardashian dhe Kanye West pasi shijuan një drekë së bashku.

r15

 

Amber Rose poston një selfie me Dream Kardashian.

r16

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM