Rihanna mund të jetë duke nisur kompaninë e saj luksoze

11:51 am 17.01.19

rihanna fenty puma ss18 new york nyfwNdaloni atë që po bëni menjëherë,  Rihanna ka një lajm të rëndësishëm – ajo thuhet se po lançon brendin e vet luksoz me LVMH. Sipas WWD, konglomerati është në bisedime me RiRi rreth fillimit të markës nën emrin e saj – ajo do të bashkohet me Fenty Beauty dhe Savage x Fenty.

LVMH thuhet se ka zgjedhur tashmë punonjës nga Louis Vuitton dhe Celine për t’u bashkuar me sipërmarrjen e re.

Pritet se brendi do të debutojë në pasarelat e AW19 të grave në shkurt. Qëndroni në pritje deri atëherë.

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM