Rifillojnë punimet në urën e Ibrit

9:51 am 06.03.18

 

Ambasadori i SHBA-ve në Kosovë, Greg Delawie, ka vizituar urën e Ibrit në Mitrovicë dhe ka njoftuar se aty kanë rifilluar punimet.

“Jam i lumtur të shoh punën duke u rifilluar në urën e Mitrovicës! Nuk ka alternativë ndaj Dialogut të Brukselit dhe suksesi varet nga zbatimi i çdo marrëveshjeje”, është shprehur ai, transmeton Gazeta Express.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM