Ribashkohet treshja e famshme nga filmi ‘The Matrix’ (foto)

6:12 pm 02.02.17

Tre aktorët e njohur nga filmi kult i vitit 1999, The Matrix, janë parë së bashku gjatë mbrëmjes së hënë.

Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss dhe Laurence Fishburne janë fotografuar së bashku në ndenjën pas premierës së filmit John Wick: Chapter 2. Në këtë film paraqiten Reeves dhe Fishburne.

 

mat1

 

mat2

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM