Quavo, Nicki Minaj – ‘She For Keeps’

9:24 pm 09.01.18

 

Nicki Minaj dhe Quavo kanë lëshuar videospotin për bashkëpunimin e tyre ‘She for Keeps’.

Kënga është pjesë e kompilacionit Control the Streets Volume 1.

Në këtë kompilacion marrin pjesë edhe Young Thug, Offset, Cardi B, Lil Yachty, Travis Scott dhe disa emra të tjerë.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM