Post Malone dhe Swae Lee publikojnë videon për këngën ‘SunFlower’

4:07 pm 11.01.19

Post Malone dhe Swae Lee kanë ndarë videon për ‘Sunflower’, nga bashkëpunimi i tyre për filmin Spider-Man: Into The Spider-Verse. Në video bardh e zi shihen  Malone dhe Lee në studio, si dhe një intervistë. Video hapet me Malone duke lavdëruar “gjeniun” Lee.

Spider-Man: Into The Spider-Verse u shfaq në kinema në dhjetor të 2018tës. Filmi ka këngë ka nga Lil Wayne, Ty Dolla $ign dhe Vince Staples.

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM