Pas ndeshjes, futbollisti falënderon gruan dhe të dashurën e tij!  (video)

3:08 pm 20.03.17

Lojtarët e futbollit shpeshpherë janë cak i shkrimeve rozë për përfshirjen e tyre në afera jashtëmartesore.

Këtë herë, futbollisti Mohammed Anas ka qenë vetë ai që ka nxitur  të flitet për të edhe jashta profesionit të tij.

Pas barazimit të Free State Stars kundër Ajax Cape Town, ai u zgjodh Lojtari i Ndeshjes pasi shënoi dy gola.

Në intervistën pas takimit, Anas falënderon fansat, dhe më pas falënderon gruan e tij duke shtuar edhe falënderimin për të dashurën e tij.

22 vjeçari menjëherë përmirëson veten duke i kërkuar falje gruas së tij dhe duke lënë të kuptohet se ndoshta, ndoshta, e kishte fjalën vetëm për graun dhe se nga gëzimi kishte gabuar gjatë falënderimit.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM