Papa Françesku po vije në shtetin fqinj të Kosovës

1:12 pm 13.12.18

Image result for papa francisco

Papa Françesku do të vizitojë Maqedoninë më 7 maj të vitit të ardhshëm, njoftoi sot qeveria maqedonase.

Në fakt Papa do të ketë tur dy ditor pasi që do të vizitojë Bullgarinë dhe Maqedoninë nga data 5 deri me 7 maj.

Vizita e kreut të kishës katolike do të bëhet me ftesë të autoriteteve më të larta të dy shteteve dhe me ftesë të Kishave Katolike.-raporton IndeksOnline

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM