N.E.R.D & Future – ‘1000’

7:42 pm 06.12.17

N.E.R.D nxjerrin albumin e ri më 15 dhjetor, derisa kanë lëshuar videospotin për bashkëpunimin me Future.

Kënga ‘1000’ është pjesë e albumit të ri No_One Ever Really Dies, koverin e të cilit mund ta shikoni më poshtë.

Treshja – përbërë nga Pharrell Williams, Shay Haley dhe Chad Hugo – albumin e fundit e nxorrën në vitin 2010, derisa më vonë kontribuan me muzikë edhe në filmin The SpongeBob Movie.

Gjatë muajit të kalauar N.E.R.D u rikthyen me këngën ‘Lemon’, bashkëpunim me Rihannan, derisa më pas lëshuan edhe ‘Rollinem 7’s’ bashkë me Andre 3000.

 

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM