Morrissey te ‘Jools Holland’. Luan këngën ‘Spent The Day In Bed’ (video)

2:01 pm 04.10.17

 

Në emisionin e mbëmshëm të Jools Holland, mysafir ishte edhe Morrissey me bendin e tij.

Ish-frontmeni i The Smiths performoi singlin e ri ‘Spent The Day In Bed’ që vjen nga albumi Low in High School.

Pjesë e emisionit Later… with Jools Holland mbrëmë ishin edhe Jessie Ware, Queens Of The Stone Age dhe The National.

Albumi Low in High School del më 17 nëntor.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM