Migos shumë shpejt me albumin ‘Culture 2’

11:36 am 19.06.17

 

Treshja amerikane e hip-hop muzikës, Migos, shumë shpejt do të nxjerrin albumin e ri.

Pas suksesit me albumin Culture, grupi ka paralajmëruar se ‘Culture 2’ do të dal shumë shpejt.

Këtë e bëri me dije anëtari i bendit, Quavo, gjatë një performance në koncertin e Future. (kliko mbi foto për të parë videon)

 

 

Migos së fundmi nxorrën këngën ‘To Hotty’ e cila do të jetë pjesë e kompilacionit të kompanisë Quality Control. Gjithashtu, bendi ka bashkëpunuar edhe me Sean Paul në këngën ‘Body’ dhe në ‘Bon Appetit’ nga Katy Perry.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM