‘Michael Jackson ishte një pedofil’ thotë ish-shërbëtorja e Jackson

1:39 pm 08.02.19

In an exclusive interview with DailyMailTV, McManus has lifted the lid on the sick behavior she allegedly witnessed during the four years she worked at the Neverland ranch and is in no doubt her former employer was a 'pedophile'

Adrian McManus e cila punoi si shërbëtore personale e Michael Jackson për katër vjet në fermën e tij Neverland, tha se nuk ka dyshim se këngëtari Jackson ishte pedofil. Në një intervistë me DailyMailTV, McManus thotë se Jackson solli djemtë e rinj në dhomën e tij të gjumit, dhe tha se ajo pa gjëra shqetësuese ndërsa pastronte pas tij. 56-vjeçarja thotë se ajo shihte  të brendshme të Jacksonit dhe të fëmijëve në jacuzzi të shtëpisë, dhe dëshmoi se fëmijët ecnin rreth shtepisë zhveshur.
Ajo thotë se ajo gjeti Vaselinë pranë shtratit të Xheksonit, dhe tregoi se këngëtari kishte një obsesion të çuditshëm me foto të fëmijëve.
McManus would often have to clean up after Jackson had boys over for long weekends. She said: 'Michael would have his underwear floating in the water and the little boys’ underwear floating in the water together. If they weren’t floating in the water, they were outside on the floor around the Jacuzzi. So I would find stuff like that.' Pictured: A Jacuzzi in Jackson's homeFrom 1990, McManus spent four years as Jackson's personal maid - one of just a few staff to have access to the star's bedroom, bathroom and secret chambers

McManus tha: “Unë nuk e pyeta kurrë për këto gjëra, sepse ai ishte shefi im, dhe ju duhet  te bëni vetëm atë qe ju thonë ”
Por më shqetësues ishte një koleksion i madh i kasetave VHS që McManus beson se përmbanin pamje “intime” të yllit me femijë  në vitet 1990.
Ajo tregon se si Jackson fshehu kasetat kur ai u përball me akuza penale nga Jordan Chandler, i cili  pohonte se ishte abuzuar nga ikona pop
McManus tha se ajo ishte e frikësuar për t’u rrëfyer, sepse truprojat e Jackson i thanë se do ta vrisnin nëse ajo do të filste.’/UrbanFm/Michael Jackson was a pedophile who sexually abused 'dozens' of children, filmed his encounters and kept the footage at Neverland, claims his former maid Adrian McManus. She says that as details emerged that Jackson could face criminal charges when former child companion Jordan Chandler (pictured together in 1993) alleged abuse, the tapes were hidden'There was a lot of Vaseline around Neverland, a lot in Michael’s bedroom,' McManus recalls

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM