Lokali i shqiptarëve në Londër vlerësohet si  ‘Coffe Shop of the Year’

8:00 pm 16.11.17

 

Në edicionin e tetë të London Lifestyle Awards, që u mbajt mbrëmë me një ceremoni glamuzore, fitues në kategorinë Coffe Shop of the Year u zgjodh bari “My Place Soho”, ku pronarë janë shqiptarët Sam Maqedonci dhe Dini Shahini.

Kjo është hera e dytë që fitojnë çmimin në këtë kategori. Çmimi i parë u morë nga ta në vitin 2016-të, transmeton KultPlus.

Kjo ngjarje e madhe që organizohet tash e tetë vite në Londër, sjellë stilin e jetesës dhe feston arritjet fantastike të industrisë së jetesës përmes kësaj ceremonie të ndarjes së çmimeve.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM