Linkin Park postojnë një video të përzemërt me Chester Bennington

5:00 pm 26.09.17

Linkin Park kanë shpërndarë në Twitter një video ku shihet frontmeni Chester Bennington duke luajtur në kitarë dhe duke kënduar këngë për ëmbëlsirat dhe njëbrirëshit.

Në klipin që mund ta shikoni duke klikuar mbi foton më poshtë, frontmeni i Linkin Park luan në kitarë mbrapa skenave vetëm pak minuta para se të dal në koncert.

 

 

“Mua më pëlqejnë embëlsirat dhe ty të pëlqejnë njërbrirëshit” këndon Chester një këngë për të cilën mezi e mban të qeshurën.

Bennington u nda nga jeta në moshën 41 vjeçare, pasi më 20 korrik u gjet i vdekur, pasi kishte kryer vetëvrasje, në shtëpinë e tij në California.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM