LDK refuzon ftesën e Haradinajt për takim

12:54 pm 10.07.17

 

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka bërë me dije se nuk do t’i përgjigjet ftesës së Ramush Haradinajt për takim të propozuar të mbahet nesër.

Mustafa kujtoi se kanë thënë njëherë se nuk do të hyjnë në asnjë koalicion me PDK-në, dhe se si koalicion do të presin që PAN të provojë ta formojë Qeverinë, transmeton KosovaPress.

Muatafa tha se takimi i kryesisë së Lidhjes Demokratike  ishte për të diskutuar rreth zgjedhjeve lokale.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM