Lana Del Rey – ‘Groupie Love’  (ft. A$AP Rocky)

5:33 am 13.07.17

Lana Del Rey ka shpërndarë këngën më të re nga albumi i ri Lust for Life.

‘Groupie Love’ quhet kënga ku këngëtarja bashkëpunon me reperin A$AP Rocky.

Albumi Lust for Life del më 21 korrik dhe në të janë të përfshira edhe singlat e lëshuar deri më tani, ‘Love’, ‘Lust for Life’ dhe ‘Coachella – Woodstock in My Mind’.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM