Lady Gaga i adreson thashethemet për shtatëzani dhe konfirmon albumin e ri

2:41 pm 13.03.19

Lady Gaga ka zotëruar artin e vrasjes së dy zogjve me një gur pasi ajo mbylli thashethemet e shtatzënisë dhe konfirmoi një albumi të ri me vetëm një tweet. Këngëtarja e ‘Shallow’ ishte subjekt i thashethemeve të shtatëzanisë në javët e fundit – me revistën amerikane Star duke spekuluar se ajo mbante fëmijën e ish-të fejuarit Christian Carino ose të partnerit të saj në film Bradley Cooper.

Tani, këngëtarja ka mbyllur thashethemet një herë e përgjithmonë.

“Thashethemet që jam shtatzënë? Po, unë jam shtatzënë me # LG6, “shkroi Gaga në Twitter.
Këngëtarja ka konfirmuar se është duke punuar në albumin e saj të 6të me rradhë. Albumi i saj i fundit i saj u publikua në vitin 2016 me titull ‘Joanne’./UrbanFM/

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM