Kylie Jenner iu shkrin me këtë imazh, shfaqet në përqafim të vajzës dhe të dashurit

8:12 pm 22.11.18

Kylie Jenner edhe pse e re në moshë gjatë këtij viti morri statusin prej nëne.

21 vjeçarja e cila është në lidhje me reperin e njohur, Travis Scott mirëpritën vajzën, Stormi në shkurt të këtij viti, shkruan Indeksonline.

Ylli televiziv duket se po e shijon në maksimum jetën familjare, ndërsa ndihet falënderuese për këtë.

Një imazh të cilin e ka publikuar së fundi në rrjete sociale, ajo për ditën e falënderimeve është mirënjohëse pikërisht për vajzën e saj dhe të dashurin.

“Falënderuese” ka shkruar Kylie në imazhin ku shihet në përqafim të vajzë dhe të dashurit, Travis./IndeksOnline/

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM