Ky është traileri për filmin që risjell sagën e të famshmit ‘Karate Kid’

12:36 pm 16.02.18

 

Yjet e filmit Karate Kid, Ralph Macchio dhe William Zabka, janë rikthyer në skenë të gatshëm për të rishfaqur rivalitetet e vjetra, më shumë se tri dekada nga filmi origjinal.

Në filmin Cobra Kai, për të cilin tani ka dal traileri i parë, tregohet se si ngjarjet zhvillohen 30 vite pas atyre origjinale në filmin e vitit 1984.

Filozofitë e Zabkas dhe Macchios duket se janë në rivalitet më shumë se kurrë në filmin e ri.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM