Ky është traileri i ri për serialin ‘Will & Grace’  (video)

5:31 am 17.05.17

Është lëshuar traileri më i ri për rikthimin e serialit ‘Will & Grace’.

Seriali i mirënjohur ishte transmetuar për tetë sezone në mes të viteve 1998 dhe 2006.

Por, vitin e kaluar aktorët kryesorë të serialit u bënë bashkë për një paraqitje prej 10 minuta që bënte fjalë për zgjedhjet presidenciale në SHBA.

Më pas, u bë e ditur se seriali do të rikthehet me episoda të reja dhe me një sezon të ri që do të filloj shfaqjen më vonë gjatë këtij viti.

Tani, është lëshuar traileri më i ri për ‘Will & Grace’ ku paraqiten aktorët Eric McCormack (Will) dhe Debra Messing (Grace) të cilët flasin për rikthimin në skenën e xhirimeve.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM