Kthehet Marina, por pa Diamante

3:59 pm 09.02.19

Image result for marina handmade heaven

Marina ka publikuar videon e saj për këngën ‘Handmade Heaven’ – shiko klipin më poshtë.

Artistja, e cila më parë njihej si Marina and the Diamonds, u rikthye në skenë pas më shumë se 4 vitesh pauzë.
Kënga është prodhuar nga producenti i Lorde dhe Sam Smith Joel Little.
Videoja për këngën e saj të rikthimit është krijuar nga Sophie Muller dhe përmban pamje të një peisazhi dimëror./UrbanFm/

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM