Kristen Stewart zhvishet drejt lirisë në reklamën e fundit për Chanel (video)

8:00 pm 29.08.17

 

Kristen Stewart është një nga më të preferuarat e kompanisë Chanel.

Përgjatë viteve, aktorja është paraqitur në shumë reklama të kompanisë, u paraqitur në koleksionin AW15 Couture dhe madje luajti rolin e Coco Chanel në filmin e Karl Lagerfeld.

Stewart vazhdon të mahnisë me bukurinë  e saj dhe këtë e shfaq edhe në reklamën e fundit të kompanisë Chanel, për parfumin Gabrielle fragrance.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM