Kim ndihet e pasigurtë. Fajin e kanë fotot nga Meksika

12:28 pm 09.10.17

Kim Kardashian ndihet e mërzitur dhe e pasigurtë për shkak të dukjes së saj paraqitur në fotot e shpërndara nga qëndrimi i saj në Meksikë, ku vërehej celuliti në trupin e saj.

“Nuk e kuptoj, unë në të vërtetë nuk dukem ashtu. Ndihem e pasigurtë,  nuk mund ta mendoj”, ka thënë Kim në episodin e radhës të Keeping up vvith the Kardashians, transmeton Top Channel.

Në kohën kur u realizuan fotot në fjalë, Kim ishte me pushime në plazh në Meksikë për ditëlindjen e 38-të të motrës së saj Kourtney.

Më poshtë, shikoni disa nga ato foto:

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM